Nasza tradycyjna kolacja wigilijna

Nasz turniej to nie tylko rywalizacja sportowa na najwyższym poziomie oraz walka dwóch wspaniałych Drużyn. Pragniemy, żeby również atmosfera była jak najlepsza, żeby Zawodniczki dobrze się u nas czuły i chciały wracać do Wrocławia. Jedną z tradycji, które pielęgnujemy na naszym Festiwalu jest tradycyjna turniejowa Wigilia dla zawodniczek i gości. W tym roku odbyła się ona po trzeciej rundzie Meczu Arcymistrzyn.

To chyba masz ulubiony punkt programu. Podczas tego spotkania mamy okazję spędzić czas we wspólnym gronie, bez turniejowego napięcia, poznać się i podzielić swoimi tradycjami świątecznymi oraz prezentami.

Monika Soćko opowiadała zawodniczkom z drużyny Świata o tradycjach świątecznych w Polsce, zjedliśmy barszcz, pierogi i rybę..była nawet świąteczna muzyka!

Monika Soćko opowiadałao tradycjach a tłumaczyć pomagał Marcin Tazbir.

A na koniec zawodniczki dostały prezenty, dzięki ogromnemu wsparciu naszych sponsorów – Mokate oraz Instytutowi Kosmetycznemu Dr Ireny Eris.

Bardzo miłym gestem samych Szachistek było podziękowanie i wręczenie prezentów Organizatorom – Panu Wojtkowi Zawadzkiemu oraz Lidii Zdziarskiej-Zarębie. Bardzo dziękujemy!

Dziękujemy też wszystkim naszym sponsorom i partnerom za wsparcie – bez Was nie byłoby tych pięknych, naprawdę magicznych chwil!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.